Izolace sádrokartonového stropu

Izolace sádrokartonového stropu foukanou vatou je rychlá a účinná. Díky zateplení foukanou vatou lze ušetřit až 35 % nákladů na vytápění a klimatizaci.

Izolace sádrokartonového stropu – postup

Izolace foukanou vatou s profesionálním vybavením je snadná a rychlá. Při aplikaci foukané vaty nevzniká nepořádek a prořezy. Vata je nafoukaná přímo na místo určení.

Pro izolaci sádrokartonového stropu je foukaná vata ideální. Je lehká, odolná proti škůdcům, nehořlavá, paropropustná a má řadu dalších výhod.

Při aplikaci foukané vaty používáme speciální stroj, který dovezeme v nákladním autě. Auto je zaparkované před domem. Poté natáhneme foukací hadici na místo určení a najdeme nebo vytvoříme vstupní otvor, kterým vatu nafoukáme na místo určení.

Během prací je možné objekt využívat bez většího omezení. Práce jsou rychlé (záleží na velikosti zateplované plochy) a s následným minimálním úklidem.

Se zateplením bytových i nebytových prostor máme dlouholeté zkušenosti. Na realizované projekty se můžete podívat v naší fotogalerii.

Máte-li zájem o Kotlíkovou dotaci a potřebujete splnit Mikro opatření, rádi Vám pomůžeme. Rodinný dům zateplíme a připravíme Vám podklady pro energetické mikroopatření, které se ke Kotlíkové dotaci přikládá.

Také jsme odborným dodavatelem v programu Nová zelená úsporám.

Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci a nabídku, napište nám nebo zavolejte, viz kontakty.