Uspořte energii a snižte náklady na vytápění

Zateplujeme foukanou minerální vatou. Na míru zvolíme vhodnou izolaci a doporučíme nejlepší řešení.

Naším cílem je úspora energie na vytápění pro Vaši lepší budoucnost

Provádíme zateplení budov minerální foukanou vatou. Dle typu konstrukce zvolíme jeden ze dvou druhů tepelně izolačních materiálů používaných k aplikaci foukané izolace.

Využíváme přitom pouze kvalitní certifikované materiály.

Co získáte s foukanou vatou od nás?

Garanci rychlé návratnosti investice

Dopravu ZDARMA po celé ČR

Konzultaci a zaměření zdarma

Po montáži možnost kontroly termokamerou

(provádí se v zimních měsících)

Jak probíhá realizace zateplení foukanou vatou?

  1. Po zadání nezávazné poptávky vás kontaktujeme a domluvíme se na návštěvě technika, který si celou stavbu či konstrukci k izolaci prohlédne a navrhne optimální způsob zateplení.
  2. Přijedeme na místo nákladním vozem, vyřešíme připojení foukacího stroje ke zdroji elektrické energie (380 či 400 V) a připravíme servisní (popřípadě montážní) otvory pro přístup foukací hadice (dosah hadice je až 100 metrů)
  3. Servisními otvory foukáme smluvenou vrstvu materiálu přímo na místo – během montáže tak nevzniká nepořádek a dokonce se skoro ani nepráší.
  4. Drobné přebytky izolace na konstrukcích napěchujeme do izolovaných otvorů, ty pak zavřeme.
  5. Vše je během pár hodin hotové a vy začínáte šetřit až 35% nákladů na vytápění.
Nezávazná poptávka

Zateplujeme od pondělí do neděle!

Jsme si vědomi pracovního vytížení našich zákazníků a proto zateplujeme i v sobotu a v neděli! Vše je hotové během pár hodin, bez nepořádku a bez tepelných mostů, kterými by vám utíkalo cenné teplo.

Zateplení minerální foukanou vatou

Proč si zvolit pro zateplení zrovna “foukanou minerální vatu” (link do minerální vata)? Zateplení minerální vatou si získalo velkou oblibu díky bezkonkurenčním vlastnostem oproti jiným technologiím. Hlavní předností je, že neztrácí s časem své tepelně izolační vlastnosti. Je nesléhavá, nafoukaná vrstva izolace tedy zůstává dlouhodobě stejně silná. Zároveň neabsorbuje vlhkost, takže nezvýší svou hmotnost a nezatíží konstrukci, na které je položená. Oproti celulóze nebo pěnové izolaci je navíc nehořlavá - její třída hořlavosti je A1, tedy nijak nepřispívá k rozšíření požáru.

Pokud hledáte způsob jak zateplit svůj domov, bez nutnosti rozsáhlých stavebních příprav a úprav, je foukaná vata od nás tím pravým. Stačí nám servisní otvor pro přístup foukací hadice a možnost technika vizuálně zkontrolovat prostor po zateplení. U “zateplení bungalovů” a novostaveb (link) nám stačí přístup do půdního prostoru. U starších budov a rekonstrukcí nám většinou stačí uvolnit na půdě pár prken v podlaze a vyplnit dutiny. Případně často také foukáme na volnou plochu. V takovém případě lze postavit pochozí lávky nebo novou úroveň podlahy pomocí konstrukce s hranolů a prken nebo OSB desek (záklop).

Podívejte se na krátké video z naší montáže

Připravili jsme pro vás krátké video s ukázkou z jedné realizace foukané vaty. Více ukázek a zateplených budov najdete v sekci reference.

Termokamera pro diagnostiku budov

Velmi zajímavý pohled na zateplení budovy poskytne termokamera, jejíž měření před zateplením dokonale vyobrazí úniky tepla z budovy - takzvané tepelné mosty. Naopak měření po zateplení jednoznačně prokáže jeho kvalitu a účinnost.

Nejčastější místa, kudy uniká teplo bývají netěsnosti kolem oken a dveří. V budovách, kde jsou instalována nová okna s izolačními dvojskly či trojskly pak nejvíce tepla uniká nezatepleným stropem do půdních prostor či střechy a dál.

Dobře odvedenou práci poznáte nejen na záběrech z termokamery, ale hlavně na svém účtu, kde vám bude díky kvalitnímu zateplení zbývat více peněz.

Měření termokamerou

Měření termokamerou lze provádět pouze v měsících, kdy jsou velké rozdíly mezi venkovní teplotou a teplotou v interiéru.

DOTACE NA ZATEPLENÍ

Jsme odborný dodavatel v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám. Pokud potřebujete získat různé dotace, je podmínkou provést takzvaná mikroopatření – drobné práce, jejichž účinkem je snížení energetické náročnosti bydlení a jeho ekologické stopy.

Zateplení různých konstrukcí, stropu či střechy foukanou izolací je právě jedna z možností, jak podmínku mikroopatření splnit.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

VÝHODY IZOLACE FOUKANOU VATOU

Nesléhavá

položená vrstva foukané vaty zůstane po celou dobu své životnosti stejně silná

Odolná vůči škůdcům

nemusíte se bát, že časem zplesnivý nebo bude napadena brouky a škůdci

Nehořlavá

zvyšuje protipožární bezpečnost díky třídě hořlavosti A

Lehká

nikterak nezatíží konstrukce, na kterých je položená

Protihluková

foukaná minerální izolace působí jako vynikající zvukový izolant

Bez tepelných mostů

foukaná vata vytvoří jednotnou vrstvu izolace bez tepelných mostů

Žádný odpad

při výrobě, ani při instalaci nevzniká nepořádek ani nebezpečný odpad

Certifikovaný materiál

kontroloři, úřady ani projektanti nemají s izolací foukanou vatou žádný problém, naopak ji upřednostňují

Rychlá realizace

pro aplikaci je potřeba pouze několika servisních otvorů, takže aplikace foukané vaty většinou nezabere déle než 3 hodiny

Probíhá zpracování

Formulář pro nezávaznou poptávku

Kontaktní údaje:

Místo montáže:

Podrobnosti k montáži:

Nevíte si rady, jak vybrat více obrázků?

Výběr více obrázků provedete podržením klávesy CTRL a klepnutím na vybrané obrázky levým tlačítkem myši.

+

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasím se zpracováním osobních údajů podle vyhlášky GDPR.