Ceník

Cenu stanovujeme vždy individuálně, po zaměření našim technikem, které máte od nás zdarma. Rádi se přijedeme podívat na každou zakázku. Zhodnotíme stav a navrhneme optimální postup zateplení a zároveň zpřesníme cenovou nabídku.

Zákazníci se nás přesto často ptají na cenu, aby si ji mohli srovnat s konkurencí.

Pozor ale, ať srovnáváte srovnatelné. Rizika, která přináší nízká cena, jsou zjevná. Dodavatel musí ušetřit na materiálu nebo množství nafoukané vaty.

Cena foukané vaty od nás se pohybuje v cenovém pásmu od 990 Kč/m3

Na trhu se ceny pohybují od 900 do 1500 Kč/m3 s příležitostnými výchylkami až do extrémů (a dle použitého materiálu).

My jsme se rozhodli zvolit cestu s optimálním poměrem cena/výkon. Nakupujeme certifikovaný materiál, se všemi potřebnými atesty.

Naše cena foukané izolace se tak pohybuje v cenovém pásmu od 990 Kč/m3 . Stejně jako ve většině odvětví i v našem se cena neustále vyvíjí. Proto se může mírně lišit v závislosti na dostupnosti minerální vaty z výroby a řadě jiných faktorů.

Cena foukané izolace

Cena foukané izolace se udává za metr krychlový. Nám pro výpočet postačí, když nám zašlete plochu v metrech čtverečných a sílu vrstvy. Tu vám většinou projektant stanoví v projektu. Pokud se jedná o izolaci starší budovy nebo rekonstrukci, poradíme vám s potřebnou vrstvou my.

Základní cena foukané izolace za metr krychlový se pohybuje od 990 Kč/ m3.

Každá budova, stavba, hala i dům jsou indiviuální a stejně tak i přípravné práce, které s tím souvisí. Přesnou cenu Vám spočítáme v kalkulaci.

Nezávazná poptávka

Cena záklopu OSB deskami

Naše firma nabízí i možnost úpravy půdy po zateplení na pochozí (úložnou). U trámových stropů je postup jednoduchý – vše se zaklopí OSB deskami nebo prkny. U betonových stropů je třeba zbudovat speciální konstrukci – rošt, na který se následně položí OSB desky. Varianta s roštem je časově náročná, spotřebuje i více dřeva a je tedy dražší. Zde nedokážeme určit paušální cenu za metr čtverečný, protože neznáme složitost prostor. Návštěva technika je zde nezbytná.

Zdarma vám nabízíme:

  • dopravu po celé České republice,
  • konzultace technika
  • zaměření zakázky a kontrola termokamerou (pokud je možná kvůli teplotním rozdílům)

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zašleme kalkulaci.

Ceník pro nátěry fasád a pokojů pro Vás připravujeme.

Kontaktujte nás pro nezávaznou poptávku

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Obec (povinné)

Vaše zpráva