Reference

Níže se můžete podívat na reference a doporučení od našich zákazníků.

Dobrý den,
firma Foukaná vata – Michal Došek v Polné nám provedla ošetření střešních krovů proti dřevokaznému hmyzu a zateplení půdy, včetně střešních šikmin.
Chválíme profesionální přístup. Domluva byla rychlá, srozumitelná. Řemeslníci přijeli včas a práci odvedli kvalitně, čistě, bez průtahů.
Jsme spokojení, efekt pociťujeme již nyní, doporučujeme. Fotogalerie z realizace.

Dlouho jsme zvažovali, jakým způsobem bychom měli RD utěsnit především v prostorách horního patra s takřka rovnou střechou a velice malým prostorem světlosti. Většina firem nám svými návrhy sdělila, že nelze tyto prostory odizolovat, jedině zvednout střechu, což by byla investice přesahující naše možnosti. Vaše nabídka služeb včetně profesionálního zaměření nás zaujala a nyní musíme velice rádi konstatovat, že toto rozhodnutí bylo správné. Profesionální přístup, rychlost provedení a celkově vaše jednání nelze jinak, než velice kladně hodnotit. Zima takřka končí a již v tuto dobu mohu zcela bez předsudků říci, že tato investice byla tou správnou. Horní obytné prostory jsou zcela bez potíží vytápěny a lze tedy již v tuto chvíli tušit, že nás bude jistě čekat i příjemné překvapení při následném vyúčtování za vytápění.
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme celé Vaší firmě spousty spokojených zákazníků a hodně práce do dalších let…
– Rosenkranzovi, Vysočina.

Když padlo rozhodnutí, že budeme mezi svátky zateplovat půdu která je nad hospodou, nebyla jsem zprvu moc nadšená. Přece jenom vánoční svátky jsou i tak u nás docela hektické. Přesvědčilo mě až když přijel pán s termokamerou a zjistil, že úniky tepla na půdu jsou skutečně veliké. Nechala jsem se přemluvit a nelituji. Změna byla znát hned druhý den. V hospodě topíme v kachlových kamnech, která do půl hodiny od posledního přiložení vychládají. Proto jsme vždy museli topit až do odchodu posledního návštěvníka. Od té doby co máme zafoukáno, necháváme kamna v klidu během večera vyhasnout. Na Silvestra jsme dokonce museli celou noc větrat🙂. Chtěla bych tímto poděkovat firmě „Foukaná vata“ za velmi rychlé jednání a všem co se rozhodují zda investovat do zateplení mohu jedině doporučit.

Foukaná izolace od pana Doška proběhla dobře. Kvalita, cena, doba montáže, uklizeno – vše OK. Jsem spokojen.
-Bartoniček Jan.

Byli jsme zaskočeni a zcela nadšeni profesionálním přístupem-kvalitou provedení práce a rychlostí, která v době, kdy sehnat kvalitního řemeslníka do půl roku je nemožné-což na nás spolu s realizací během 3 hodin, po níž nebylo potřeba další 3 hodiny uklízet, působilo jako zázrak. Nelze jinak, než doporučit! Maximální spokojenost!!!
-Soudilová

Firma Foukaná vata nám provedla zateplení stropu našeho rodinného domku. Jejich práce byla naprosto profesionální a jsme s ní nadmíru spokojeni. Podlahu půdy o rozměrech 10 x 16,5 m zvládli zateplit ve třech lidech i s úklidem za necelých pět hodin. Domluva byla rychlá a srozumitelná, řemeslníci přijeli přesně na čas a práci odvedli kvalitně, čistě a s úsměvem 🙂 Děkujeme.
– M. a M. Palánovi

Výborný přístup jak k realizaci, tak nás velice mile překvapil i osobní přístup před samotným foukáním. Jsme velice spokojeni a překvapení z malého úniku tepla. Mohu jen doporučit.
– Nováková

Chtěl bych poděkovat p. Doškovi a jeho kolegům, za skvěle odvedenou zakázku na foukanou vatu mezi příhradové vazníky. Je velmi složité se proplétat mezi vazníky, ale zvládli to s naprostou bravurou a hlavně kvalitně což se dnes velmi cení.

Každý rok jsme dopláceli zhruba 4000 Kč za plyn. Po izolaci od Foukané vaty jsme obdrželi přeplatek 11000 Kč. Celkově tak máme v rodinném rozpočtu o 15000 Kč za rok více. Děkujeme panu Doškovi a jeho týmu ve Foukané vatě.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za rychlou a kvalitně odvedenou práci firmě Foukaná vata z Polné. Od firmy jsme si nechali zateplit podkroví v našem starším rodinném domě. Komunikace z firmou byla bezproblémová, práce proběhla v domluveném termínu. Velmi kladně hodnotím rozumnou cenu i to, že po firmě nezůstal žádný nepořádek

Děkuji firmě Foukaná vata z Polné za vzorně a rychle odvedenou práci. Před rokem jsme si nechali zateplit foukanou vatou od této firmy půl půdy a čekali jsme, jaký to bude mít efekt. Byli jsme mile překvapeni, zejména v zimních měsících, proto jsme si nedávno nechali dofouknout zbytek půdy, samozřejmě od stejné firmy. Jednalo se o profesionální, čisou a rychle odvedenou práci za dobré peníze. Všem vřele doporučujeme.
– Kratochvílovi z Velkého Meziříčí.

Dobrý den, chtěl bych poděkovat firmě Foukaná vata z Polné za úsporu energie. Firma zdarma zaměřila naší starou půdu, spočítala materiál, přesně v termínu dorazila a za velmi krátkou dobu nám zateplili půdu. Žádný odpad ani nepořádek, rozumné ceny- vřele tuto malou firmičku z Vysočiny doporučujeme. Děkujeme, že nám neutíká teplo stropem pryč!
– Kříž s rodinou

Chtěl bych tímto poděkovat panu Doškovi za troufám si říci vzorově zateplený strop novostavby rodinného domu v Polné. Jednalo se o 180m2 plochy a výška nafoukané vaty byla až 45cm. Rychlá a jasná domluva a za jeden den byl strop zateplen. Pokud by měl někdo zájem se na zateplený strop podívat, rád mu to ukážu. Myslím, že by se Vám jejich práce líbila.

Dobrý den, chtěla bych doporučit firmu Foukaná vata z Polné, která nám zateplila nedostatky našeho domu ve velmi krátké době za velmi příjemné peníze! Všem moc děkujeme.
– Hejsková